Tatil Fırsatları
Sahil Apart Otel - Pazar, 10 May 2015 17:36
Kızkalesi Motelleri - Cumartesi, 03 May 2014 17:39
Kızkalesi Otelleri - Cumartesi, 03 May 2014 17:18
Pınar Hanımın Pansiyonu - Çarşamba, 23 Nisan 2014 18:16
Onur Apart Motel - Cuma, 03 Ocak 2014 17:33

Kızkalesi Ulaşım

43730 defa Son Düzenlenme Perşembe, 15 Ocak 2015 14:06
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Kızkalesine ulaşım Mersinden ve Silifke'den bölgenin dolmuş kooperatifleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Mersinden ve Silifken'den günün her saatinde ulaşım imkanı bulmak mümkündür. Ayrıca bir çok şehirler arası otobüsünde uğrak noktasında olması hasebiyle ulaşım konusunda ciddi sıkıntılar yaşanan bir belde değildir. Her an Mersin Silifke yönüne gidecek araç bulabileceğinizden dolayı otogarlardan kalkan ve yurdun her noktasına giden otobüs firmaları mevcuttur. Hava ulaşımı için en yakın hava limanı Adana da bulunmaktadır.Adana hava alanına ulaşım veren hava yolları Pegasus , Onur Air, Sun Express, Anadolu Jet, Atlas Jet ve Türk Hava Yolları dır.

En son yazımız hazırlandığında mevcut hava yolu şirketleri belirttiğimiz hava yolu şirketleridir değişiklik gösterebilir.. Adana-Kızkalesi arası yaklaşık 144 km dir.Adana havaalanından adana otogarına giderseniz Kızkalesi yönüne giden araçlardan faydalanarak Kızkalesine ulaşabilirsiniz. Kızkalesinden Adanaya gitmek için otobüslerle veya dolmuşlarla Mersin aktarmalı olarak da Adana hava limanına ulaşmanız mümkündür.

Kızkalesi , kızkalesi ulaşım , kızkalesine nasıl gidilir , kızkalesinde ne yenir , kızkalesi kara yolu ulaşım ,

www.kizkalesitatil.com

Kızkalesi,kızkaklesi otelleri fiyatları,kızkalesi otelleri rezervasyonları,kızkalesi motelleri fiyatları,kızkalesi mersin,kızkalesi korykos kalesi,korykos kızkalesi mersin,korykos mersin,kızkalesi yazlık daireleri fiyatları,kızkalesi satılık yazlık daireleri fiyatları,kızkalesi pansiyonları fiyatları,kızkalesi eğlence mekanları,kızkalesi videoları,kızkalesi haberleri,kızkalesi yat turları,kızkalesi alış veriş merkezleri,kızkalesi eczanesi,kızkalesi hotelleri fiyatları,kızkalesi tatil fırsatları,kızkalesi restaurantları,kızkalesi kuaförleri,kızkalesi lokantaları,kızkalesi diskoları,kızkalesi disco ve barları,kzıkalesi türkü barları,kızkalesi cafeleri,kızkalesi su sporları,kızkalesi resimleri,kızkalesi efsanesi,kızkalesi mersin türkiye,kızkalesi neresidir,kızkalesi efsanesi,kızkalesi pansiyonları rezervasyonları,kızkalesi ucuz otelleri fiyatları,kızkalesi ekonomik otelleri,kızkalesi otelleri telefonları,kızkalesi motelleri rezervasyonları,kızkalesi yazlık daireleri rezervasyonları,kızkalesinde satılık yazlık daireleri,kızkalesi emlak büroları,kızkalesi heberleri,kızkalesi tarihi yerleri,kızkalesi nerdedir,

Turkish English French German Italian Portuguese Russian Spanish

KIZKALESİ FOTOLAR

Kızkalesi Daireleri

Kimler Online

63 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

ZİYARETÇİLERİMİZ

3534823
Bu Gün
Dün
Bu Hafta
Geçen Hafta
Bu Ay
Geçen Ay
Toplam
2193
3266
12567
3509203
47729
117497
3534823

MOTELLER

SAHİL APART OTEL KIZKALESİ   Sahil Apart Otel ...